10 Вакансій | 25 Резюме | 4 Компаній
email: info@sourceconsulting.com.ua тел.: +38(096)088-88-96

Бухгалтерське обслуговування

ДЖЕРЕЛО КОНСАЛТИНГУ пропонує свої кваліфіковані бухгалтерські послуги. В даний час бухгалтерські послуги у Львові дуже затребувані серед величезної безлічі підприємств (ТОВ, ПрАТ, ПАТ, ФО і т.д.) Організацій, що надають бухгалтерські послуги у Львові також величезна кількість. Як правильно вибрати бухгалтерську фірму, який бухгалтерській фірмі довірити ведення бухгалтерського та податкового обліку, щоб уникнути подальших негативних наслідків з боку податкових органів?   

      При виборі бухгалтерської фірми необхідно звертати увагу на відгуки клієнтів та вартість бухгалтерського обслуговування (аутсорсингу). Послуги з ведення бухгалтерського обліку не повинні бути занадто дешевими. Що стосується дорожнечі, то вартість бухгалтерського обслуговування у Львові залежить виключно від іміджу, репутації та керівництва компанії. Наша компанія не прирівнює слова "Дорого це якісно". Кращий спосіб - це аналізувати ринок бухгалтерських послуг, заробітну плату бухгалтера (включає всі витрати по його змісту) і вибрати середнє значення між ними і ви отримаєте нормальні ціни на бухгалтерські послуги у Львові.

      БУХГАЛТЕРСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ, БУХГАЛТЕРСЬКИЙ СУПРОВІД ФІРМ

      І останнє на що потрібно обов'язково звертати увагу при виборі фірми, яка надає послуги бухгалтерського супроводу це кваліфікація фахівців бухгалтерської компанії. Бухгалтерське обслуговування підприємств, бухгалтерський супровід фірм ТОВ, ПрАТ, ПАТ, ФО та інших форм власності та різних видів діяльності вимагає від співробітника (бухгалтер) професійних знань, навичок і значного досвіду в конкретних областях бухгалтерського обліку. Підтвердженням кваліфікації фахівця є його диплом про вищу освіту, кваліфікаційні атестати, дипломи про підвищення кваліфікації та інші освітні документи.

      ДЖЕРЕЛО КОНСАЛТИНГУ надає кваліфіковані бухгалтерські послуги за наступними напрямками:

  •     бухгалтерське обслуговування організацій, компаній самих різних сфер діяльності;
  •     бухгалтерське супровід ТОВ, ПрАТ, ПАТ, ФО підприємств з іноземними інвестиціями;
  •     відновлення і постановка бухгалтерського обліку;
  •     аутсорсинг бухгалтерського обліку (віддалене ведення бухгалтерського обліку).

      ВАРТІСТЬ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (АУТСОРСИНГУ), ПОСЛУГИ З ВЕДЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

Бухгалтерський аутсорсинг, ведення бухгалтерського та податкового обліку і його переваги:

Основних переваг два: ціна і якість.

1.  Ціна на послуги бухгалтерського обліку. Вартість бухгалтерських послуг значно скоротить ваші витрати по:

  • змістом власної бухгалтерії, заробітної плати бухгалтера, премій, посібників і т.д.;
  • покупки і подальшого оновленню ліцензійної програми (як правило 1 С) по автоматизованому веденню бухгалтерського обліку;
  • обладнанню робочого місця бухгалтера і його помічників, витрати, пов'язані з покупкою комп'ютерів, телефонів, принтерів і другий необхідної техніки;
  • витрати по веденню бухгалтерського обліку включаються в оподатковувану базу, ви враховуєте їх в якості витрат при розрахунку податку на прибуток, а також приймаєте до заліку ПДВ;
  • забезпечення електронної здачі бухгалтерської і податкової звітності і подальше оновлення даного програмного забезпечення.

2.  Послуги бухгалтерської фірми найбільш якісні, так як:

  • Бухгалтерська фірма має в своєму штаті кілька бухгалтерів, які спеціалізуються в різних областях бухгалтерського обліку (оптова, роздрібна, комісійна торгівля, виробництво, будівництво, надання послуг, виконання робіт, транспортна діяльність і багато інше).
Джерело консалтингу Copyright©2021webbook.com.ua — Створення сайтів