10 Вакансій | 25 Резюме | 4 Компаній
email: info@sourceconsulting.com.ua тел.: +38(096)088-88-96

   

      ДЖЕРЕЛО КОНСАЛТИНГУ допомагає нашим  клієнтам розвивати їх бізнес. Ми повністю розуміємо труднощі «і радість» ведення бізнесу і з задоволенням допоможемо підприємцям у м. Львові тримати свої фінансові справи в порядку, заощадити гроші, уникнути помилок, і звільнити більше часу, щоб зосередитися на управлінні бізнесом, і менш часу, витрачати бухгалтерію. Адже час - це гроші. Ми пишаємося довірою і впевненістю наших клієнтів в нашій консультації і наглядом за бухгалтерською діяльністю. Ми заслуговуємо вашої довіри, залишаючись в курсі змін бухгалтерського обліку та податкового законодавства України, і приймаємо активну участь у фінансовому управлінні вашого бізнесу. Кожного клієнта  ДЖЕРЕЛА КОНСАЛТИНГУ очікує якісний сервіс. Податкові якості та бухгалтерські послуги - відмінний сервіс  для наших клієнтів,  через нашу прихильність до  трьох основних принципів:  професіоналізму, чуйності і якості. Незалежно від того чи ви власник великого бізнесу, який потребує повних комплексних бухгалтерських послуг з обліком заробітної плати, або тільки новостворений бізнес, якому потрібні консультації і навчання персоналу, ДЖЕРЕЛО КОНСАЛТИНГУ наддасть вам чесних та працелюбних фахівців з бухгалтерського обліку. Ми будуємо репутацію ДЖЕРЕЛА КОНСАЛТИНГУ, керуючись набором професійних цінностей і моральних принципів ділової етики.

Чесність. Цілісність. Прозорість

      Як і в будь-якій сфері, податкового та бухгалтерського обліку дуже мало відвертих осіб, які нададуть необхідну інформацію, і так, як це зручно вам. Знаючи це, наші підготовані, висококваліфіковані фінансові консультанти  прагнуть до роботи в манері, яка є етичною та  ефективною, і охоплює всі фінансові потреби наших клієнтів для подальших успіхів.

Потреби наших клієнтів

      Коли ви маєте справу з числами, будь то сімейне щастя, або заробітна плата , вони стають набагато більше, ніж просто цифри. Вони мрії і засоби до існування в час життя та  роботи. Розуміючи, що так багато поставлено на карту, податкові фахівці ДЖЕРЕЛА КОНСАЛТИНГУ не залишать нічого на волю випадку. Ми повністю викладаємося для вашого успіху, і працюємо не покладаючи рук, щоб довести це.

 

 

"Наша місія полягає у Вашому успіху" 

     
Наша місія полягає у тому, щоб допомогти клієнтам зберегти фінансову життєздатність в даний час, приймаючи проактивний підхід для досягнення майбутніх цілей. Це вимагає відкритого спілкування, щоб досягти розуміння потреб наших клієнтів, через дослідження та аналіз. ДЖЕРЕЛО КОНСАЛТИНГУ досягає цих цілей з високими  стандартами  якості та професіоналізму. Ми успішно реалізовуємо цю філософію за допомогою концепції команди. Всі зобов'язання виконують  добре мотивовані та навчені співробітники. ДЖЕРЕЛО КОНСАЛТИНГУ здатна забезпечити широкий спектр послуг своєчасно за конкурентоспроможними цінами. Ми можемо надати вам допомогу у ваших фінансових і комерційних справах. Ми дякуємо Вам за відвідування нашого сайту і запрошуємо вас, щоб переглянути та відкрити для себе багато способів, якими ми можемо служити вам. Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас, якщо ви хотіли б знати більше про те, як ми можемо допомогти вам.

 

Наша філософія в тому, що взаємодія з нашими клієнтами має вирішальне значення. Ми впевнені, що людський зв'язок і контакт є найважливіше між нами і нашими клієнтами.

Зобов'язуємось, що  коли вами  займаєтеся ДЖЕРЕЛО КОНСАЛТИНГУ ви  будете впевнені, що:

     
• Ми виконаємо наші послуги своєчасно і ефективно.

• Ми надамо послуги, які призначені, щоб допомогти вам досягти ваші  цілі.

• Всі аспекти наших відносин з клієнтами будуть здійснюватись з чесністю, цілісністю і конфіденційністю.

• Ми обслуговуємо потреби наших клієнтів на високому професійному рівні і з конкурентними цінами.

• Наші співробітники є членами високих продуктивних команд, забезпечуючи найвищий  досвід, рівень і сервіс для всіх клієнтів.

• Телефонні дзвінки ніколи не залишаються без відповіді. Ми завжди відповідаємо на запитання клієнтів і їхні потреби,  якомога швидше.

• Ми прагнемо  залишатися попереду кривої та інноваційної системи у всьому, що ми робимо, використовуючи новітні технології, щоб тримати клієнтів у курсі.

 

Для нас є важливим зробити свій внесок в економічний розвиток нашої країни.

     

Наша основна мета, як довіреного консультанта -  забезпечення доступної вичерпної поради, що дозволить нашим клієнтам зробити обґрунтовані фінансові рішення. Ми не згодні на менше від цього, і ось це ми пропонуємо вам.

 

 

 

 

Джерело консалтингу Copyright©2021webbook.com.ua — Створення сайтів